slhrendehuit
DomovKolesarstvoKronometer

Kronometer 2004

Rezultati - kategorije

AMATERJI A (1990-1986)

 
MESTO PRIIMEK IN IME KLUB ČAS
1. KAVREČIČ Andrej KK PORTOROŽ 0:13:55.97
2. VODUŠEK Uroš KK ROGLA 0:14.32.08
3. ROBIČ Matic BIKE EK HALOZE 0:14:33.00
4. BORŠNAK Blaž KD ENERGIJA VELENJE 0:15:00.69
5. LOZAR Rok KK HIT CASINOS 0:15:07.02
6. FRLAN Tine ŠD POLJANE 0:15:27.82
7. JEJČIČ Rok KD BRDA DOBROVO 0:15:30.44
8. BRENČIČ Anže ELMER VRHNIKA 0:15:54.80
9. RUTNIK Aljaž KK ROGLA SL. KONJICE 0:15:59.83
10. VRTAČNIK Blaž B.V.G. GULČ VN. GORICE 0:16:13.32
11. SKUBIC Boris ŠD TURBO M LJUBLJANA 0:16:39.64
12. JELOVČAN Urban SAVA KRANJ 0:18:50.36
13. DEMŠAR Domen   0:22:29.84


AMATERJI B (1985-1981)

 
MESTO PRIIMEK IN IME KLUB ČAS
1. CEVC Jaka KK HRAST DOB 0:13:57.42
2. LOVŠE Nejc ŠD B.V.G. GULČ BTS C 0:13:59.89
3. TEHOVNIK Rok ŠD BAM.BI KRANJ 0:14:25.84
4. GREGORIČ Uroš ŠD TURBO M LJUBLJANA 0:14:33.38
5. ČERNIGOJ Uroš KD IZVIR VIPAVA 0:14:33.79
6. VELIKONJA Andrej KK DJAK NOVA GORICA 0:15:05.33


AMATERJI C (1980-1976)

 
MESTO PRIIMEK IN IME KLUB ČAS
1. VANTUR Mihael KK BIKE-EK HALOZE 20 0:13:37.60
2. LAPANJA Matevž KK POSTOJNA 0:13:39.77
3. KODERMAC Erik KD BRDA DOBROVO 0:13:40.48
4. BABNIK Andrej ŠD ŠPICA MIZARSTVO P 0:13:43.03
5. CERKVENIK Matej KD IZVIR VIPAVA 0:14:15.06
6. PREŠEREN JANEZ ŠD BVG GULČ BTS COMP 0:14:19.08
7. PUSTOSLEMŠEK Luka KD CALCIT KAMNIK 0:14:34.52
8. VOŠNJAK Saša KD IZVIR VIPAVA 0:14:34.74
9. LUKAN Gorazd KD MENGEŠ 0:14:43.06
10. LAVRIČ Primož KK HRAST DOB 0:14:47.00
11. POGAČAR Bogdan ŠD BAM.BI KRANJ 0:15:07.47
12. VESEL Martin KK HRAST DOB 0:15:10.96
13. BAJDA Aleš KD MENGEŠ 0:15:18.22
14. BELINA Aleš KARANTANIJA 0:15:20.02
15. PESTOTNIK Bojan KK HRAST DOB 0:15:42.91
16. RODE Jernej KD MENGEŠ 0:16:33.56
17. ADEMI Avni KK DJAK NOVA GORICA 0:16:45.43


MASTERS A (1975-1971)

 
MESTO PRIIMEK IN IME KLUB ČAS
1. OTER Mitja KK POSTOJNA 0:13:31.40
2. ULJAN Damijan KD IZVIR VIPAVA 0:13:42.07
3. MESEC Marjan ŠD B.V.G. GULČ BTS C 0:13:48.65
4. HREN Aleš ŠD POLJANE 0:13:48.69
5. KRAPEŽ Aleš KK YOVILAND VIPAVA 0:13:49.38
6. VRAČIČ Mario KK POSTOJNA 0:14:03.77
7. ALIČ Simon ŠD POLJANE 0:14:10.88
8. DACAR Boštjan KD MENGEŠ 0:14:21.52
9. REHAR David KD IZVIR VIPAVA 0:14:37.47
10. PIŠOT Mitja KD BRDA DOBROVO 0:15:01.41
11. RUZZIER Paolo TRST 0:15:10.61
12. TELIČ Borut ŠD ŠPICA MIZARSTVO P 0:15:38.85
13. HREN Bojan INDU TEAM 0:15:47.12
14. RUPNIK Damjan LEDINE 0:16:00.05
15. KLEMENČIČ Mirko KD PAPEŽ PODGORJE 0:16:05.28
16. KUSTER David KD ENERGIJA VELENJE 0:16:07.81
17. LIKAR Andrej MARMOR HOTAVLJE 0:16:37.43
18. RUPNIK Valter   0:17:16.75


MASTERS B (1970-1966)

 
MESTO PRIIMEK IN IME KLUB ČAS
1. ROBIČ Iztok BIKE-EK HALOZE 0:14:16.21
2. KRVINA Andrej ŠD TURBO-M 0:14:17.36
3. BAJEC Matjaž ŠD BVG GULČ BTS COMP 0:14:24.82
4. ČIBEJ Damjan ŠD BAM.BI 0:14:25.07
5. GRILJ Jernej KD IZVIR VIPAVA 0:14:30.55
6. GRUDEN Gregor KD IZVIR VIPAVA 0:14:43.75
7. ANDLOVIC Sandi KK BRDA DOBROVO 0:14:47.11
8. DANEVČIČ Marko KD BRDA DOBROVO 0:15:07.58
9. TRAMPUŽ Robert KK DJAK NOVA GORICA 0:15:13.53
10. UKMAR Aleš KD BRDA DOBROVO 0:15:20.51
11. GORJANEC Dušan KD PAPEŽ PODGORJE 0:15:38.77
12. JERETINA Primož KD MENGEŠ 0:15:40.53
13. GLASENHARDT Zoran DINAMO ZAGREB 0:16:05.98


MASTERS C (1965-1961)

 
MESTO PRIIMEK IN IME KLUB ČAS
1. VESEL Peter KD UNI TEAM LJ 0:13:37.98
2. TUREK Vojko KD BRDA DOBROVO 0:14:19.80
3. ČESEN Branko IZVIR VIPAVA 0:14:21.21
4. HVALA Oskar KD BRDA DOBROVO 0:14:36.67
5. ZAGOREC Ivan KD PAPEŽ PODGORJE 0:14:36.90
6. MOŽE Alojz KD PAPEŽ PODGORJE 0:14:40.78
7. ŽAKELJ Lado ŠD SOKOL LJUBLJANA 0:14:41.43
8. SULIČ Robert KD BRDA DOBROVO 0:14:47.19
9. FRANCELJ Andrej ŠD TURBO M 0:14:55.77
10. PETRIČ Slavko KK ŠPRIKLA KRŠKO 0:15:19.09
11. KRAPEŽ Erik KD BRDA DOBROVO 0:15:24.08
12. MESOJEDEC Matjaž ŠD TURBO-M 0:15:40.46
13. ŽNIDAR Danijel KD BRDA DOBROVO 0:16:31.97


MASTERS D (1960-1956)

 
MESTO PRIIMEK IN IME KLUB ČAS
1. ROPRET Bojan ŠD BAM.BI KRANJ 0:13:31.51
2. SLAK Boštjan KD BRDA DOBROVO 0:13:38.50
3. BRECELJ Miloš KD IZVIR VIPAVA 0:13:49.35
4. BOREC Janez KK PRO M TEAM RACING 0:14:22.58
5. KOŠIR Hinko KK POSTOJNA 0:14:42.14
6. HASEMALI Zvonko KK BIKE-EK 0:14:55.44
7. CLEMENTE Artur KD BRDA DOBROVO 0:15:11.95
8. SKUBIC Borislav ŠD TURBO-M LJUBLJANA 0:15:23.35
9. SUHADOLNIK Jani ŠD B.V.G. GULČ BTS C 0:15:26.22
10. KOZJEK Anton ŠD BAM.BI 0:15:27.65
11. BRATINA Marjan KD BRDA DOBROVO 0:15:35.71
12. FRELIH Janez KD BRDA DOBROVO 0:15:39.37
13. KOBAL Jurij KD IZVIR VIPAVA 0:15:42.14
14. BAJC Darko KD IZVIR VIPAVA 0:15:46.55
15. NARDIN Milan KARANTANIJA 0:16:43.56
16. ALIČ Tone MARMOR HOTAVLJE 0:18:13.61


MASTERS E (1955-1951)

 
MESTO PRIIMEK IN IME KLUB ČAS
1. CAR Ljubo KK ROGLA KONJICE 0:14:24.19
2. POPOVIČ Ivan ŠD B.V.G. GULČ BTS C 0:14:53.79
3. TRKMAN Andrej KD BRDA DOBROVO 0:15:11.50
4. SAMOKEC Miran KD BRDA DOBROVO 0:15:13.53
5. ZAJC Silvo KK HRAST DOB 0:15:22.12
6. KAVREČIČ Valter KK PORTOROŽ 0:16:13.62
7. VEHAR DanijeL KD BRDA DOBROVO 0:16:14.51
8. FRANGEŽ Franc BIKE-EK HALOZE 2002 0:17:04.21
9. BLAŽIČ Jožef KD BRDA DOBROVO 0:17:07.76


MASTERS F (1950-1946)

 
MESTO PRIIMEK IN IME KLUB ČAS
1. CIGOJ Zorko KD BRDA DOBROVO 0:14:46.19
2. TREBIŽAN Adrijan KD BRDA DOBROVO 0:15:04.94
3. ZAKOTNIK Janez ŠD TURBO-M 0:15:07.19
4. LAMPE Bojan ŠD TURBO M 0:15:23.13
5. PRISTOV Marjan KK ZAVRŠNICA 0:15:23.54
6. MIHOVILOVIĆ Ivan KD IZVIR VIPAVA 0:15:26.30
7. KACAFURA Benjamin IZVIR VIPAVA 0:15:27.65
8. SAKSIDA Marko KD BRDA DOBROVO 0:15:45.75
9. ŠTRANCAR Jožef KD IZVIR VIPAVA 0:15:46.99
10. ŽERJAL Mario TRST 0:15:49.53
11. MUROVEC Karl KD BRDA DOBROVO 0:16:02.14
12. RODE Lojze ŠD KOKRICA 0:16:15.59
13. MIKULIN Zvezdan KD BRDA DOBROVO 0:16:30.85
14. PREŠEREN Janez KK MENGEŠ 0:16:48.40
15. ČOPI Miran KD BRDA DOBROVO 0:16:56.59
16. GABER Jože ŠD PUNGART 0:16:56.84
17. SRŠE Ivan BVG GULČ BTS COMPANY 0:16:59.52


MASTERS G (1945-1941)

 
MESTO PRIIMEK IN IME KLUB ČAS
1. ZAJC Franci KK HRAST DOB 0:15:36.46
2. KOTNIK Herbert KD MENGEŠ 0:15:48.36
3. BUDAK Feruccio KD BRDA DOBROVO 0:15:52.32
4. KONČINA Rafael KD HRASTNIK 0:15:57.90
5. DANEVČIČ Anton KD BRDA DOBROVO 0:17:21.27


MASTERS H (1940-1936)

 
MESTO PRIIMEK IN IME KLUB ČAS
1. HAFNER Jože ŠD SOKOL 0:14:51.29
2. BAHAR Milan KK POSTOJNA 0:16:41.97
3. LEVIČAR Alojz KK ŠPRIKLA KRŠKO 0:16:46.93
4. REJEC Marko IZVIR VIPAVA 0:16:53.54
5. ČOPI Anton KD BRDA DOBROVO 0:18:31.13


MASTERS I (-1935)

 
MESTO PRIIMEK IN IME KLUB ČAS
1. KRIŽNAR Adolf ŠD SOKOL 0:17:32.16
2. UČANJŠEK Eduard SOKOL TIVOLI 0:18:28.61
3. GEČ Blaž ŠD DOL DOL PRI LJ. 0:21:13.70


ŽENSKE A (1966-)

 
MESTO PRIIMEK IN IME KLUB ČAS
1. VERBIČ Živa KD MENGEŠ 0:16:15.57
2. PODGORNIK Mirjam KK DJAK NOVA GORICA 0:16:33.88
3. BEZJAK Andreja BIKE-EK HALOZE 2002 0:16:35.66
4. OPEKA Ajda KK POSTOJNA 0:16:56.66
5. PERHAVEC Petra KD IZVIR VIPAVA 0:18:15.95
6. BERNE Gabrijela KK POSTOJNA 0:18:42.03
7. KOVIČ Lea ŠD DOB 0:18:52.64
8. KRAPEŽ Julijana KD IZVIR VIPAVA 0:19:37.71
9. BREJC Tanja   0:19:45.28


ŽENSKE B (-1965)

 
MESTO PRIIMEK IN IME KLUB ČAS
1. URŠIČ Vida ŠD BAM.BI 0:15:54.66
2. VERŠIČ Natalija KK BIKE-EK HALOZE 20 0:17:05.08
3. RAKUŠ Jelka ŠD BAM.BI 0:17:06.81
4. KALIŠNIK Mojca KD MENGEŠ 0:17:15.08
5. JEVŠNIK Silva KD BRDA DOBROVO 0:18:00.54

Rezultati - generalno

 
MESTO ŠT. PRIIMEK IN IME ČAS
1. 99 OTER Mitja 0:13:31.41
2. 2 ROPRET Bojan 0:13:31.52
3. 55 VANTUR Mihael 0:13:37.61
4. 1 VESEL Peter 0:13:37.99
5. 15 SLAK Boštjan 0:13:38.51
6. 98 LAPANJA Matevž 0:13:39.78
7. 33 KODERMAC Erik 0:13:40.49
8. 116 ULJAN Damijan 0:13:42.08
9. 121 BABNIK Andrej 0:13:43.04
10. 31 MESEC Marjan 0:13:48.66
11. 124 HREN Aleš 0:13:48.70
12. 16 BRECELJ Miloš 0:13:49.36
13. 22 KRAPEŽ Aleš 0:13:49.39
14. 111 KAVREčIč Andrej 0:13:55.98
15. 143 CEVC Jaka 0:13:57.43
16. 52 LOVŠE Nejc 0:13:59.90
17. 58 VRAčIč Mario 0:14:03.78
18. 92 ALIč Simon 0:14:10.89
19. 107 CERKVENIK Matej 0:14:15.07
20. 68 ROBIč Iztok 0:14:16.22
21. 123 KRVINA Andrej 0:14:17.37
22. 133 PREŠEREN JANEZ 0:14:19.09
23. 10 TUREK Vojko 0:14:19.81
24. 64 čESEN Branko 0:14:21.22
25. 29 DACAR Boštjan 0:14:21.53
26. 77 BOREC Janez 0:14:22.59
27. 65 CAR Ljubo 0:14:24.20
28. 91 BAJEC Matjaž 0:14:24.83
29. 120 čIBEJ Damjan 0:14:25.08
30. 61 TEHOVNIK Rok 0:14:25.85
31. 115 GRILJ Jernej 0:14:30.56
32. 136 VODUŠEK Uroš 0:14:32.09
33. 69 ROBIč Matic 0:14:33.01
34. 100 GREGORIč Uroš 0:14:33.39
35. 93 čERNIGOJ Uroš 0:14:33.80
36. 146 PUSTOSLEMŠEK Luka 0:14:34.53
37. 118 VOŠNJAK Saša 0:14:34.75
38. 4 HVALA Oskar 0:14:36.68
39. 81 ZAGOREC Ivan 0:14:36.91
40. 63 REHAR David 0:14:37.48
41. 85 MOŽE Alojz 0:14:40.79
42. 5 ŽAKELJ Lado 0:14:41.44
43. 47 KOŠIR Hinko 0:14:42.15
44. 30 LUKAN Gorazd 0:14:43.07
45. 103 GRUDEN Gregor 0:14:43.76
46. 42 CIGOJ Zorko 0:14:46.20
47. 148 LAVRIč Primož 0:14:47.01
48. 17 ANDLOVIC Sandi 0:14:47.12
49. 26 SULIč Robert 0:14:47.20
50. 73 HAFNER Jože 0:14:51.30
51. 48 POPOVIč Ivan 0:14:53.80
52. 60 HASEMALI Zvonko 0:14:55.45
53. 46 FRANCELJ Andrej 0:14:55.78
54. 141 BORŠNAK Blaž 0:15:00.70
55. 43 PIŠOT Mitja 0:15:01.42
56. 41 TREBIŽAN Adrijan 0:15:04.95
57. 113 VELIKONJA Andrej 0:15:05.34
58. 23 LOZAR Rok 0:15:07.03
59. 19 ZAKOTNIK Janez 0:15:07.20
60. 62 POGAčAR Bogdan 0:15:07.48
61. 44 DANEVčIč Marko 0:15:07.59
62. 82 RUZZIER Paolo 0:15:10.62
63. 150 VESEL Martin 0:15:10.97
64. 6 TRKMAN Andrej 0:15:11.51
65. 37 CLEMENTE Artur 0:15:11.96
66. 117 TRAMPUŽ Robert 0:15:13.54
67. 40 SAMOKEC Miran 0:15:13.54
68. 74 BAJDA Aleš 0:15:18.23
69. 49 PETRIč Slavko 0:15:19.10
70. 56 BELINA Aleš 0:15:20.03
71. 38 UKMAR Aleš 0:15:20.52
72. 105 ZAJC Silvo 0:15:22.13
73. 80 LAMPE Bojan 0:15:23.14
74. 131 SKUBIC Borislav 0:15:23.36
75. 101 PRISTOV Marjan 0:15:23.55
76. 35 KRAPEŽ Erik 0:15:24.09
77. 20 SUHADOLNIK Jani 0:15:26.23
78. 134 MIHOVILOVIĆ Ivan 0:15:26.31
79. 109 KOZJEK Anton 0:15:27.66
80. 84 KACAFURA Benjamin 0:15:27.66
81. 128 FRLAN Tine 0:15:27.83
82. 11 JEJčIč Rok 0:15:30.45
83. 39 BRATINA Marjan 0:15:35.72
84. 126 ZAJC Franci 0:15:36.47
85. 79 GORJANEC Dušan 0:15:38.78
86. 95 TELIč Borut 0:15:38.86
87. 94 FRELIH Janez 0:15:39.38
88. 129 MESOJEDEC Matjaž 0:15:40.47
89. 28 JERETINA Primož 0:15:40.54
90. 86 KOBAL Jurij 0:15:42.15
91. 149 PESTOTNIK Bojan 0:15:42.91
92. 88 SAKSIDA Marko 0:15:45.76
93. 3 BAJC Darko 0:15:46.56
94. 24 ŠTRANCAR Jožef 0:15:46.10
95. 145 HREN Bojan 0:15:47.13
96. 127 KOTNIK Herbert 0:15:48.37
97. 83 ŽERJAL Mario 0:15:49.54
98. 106 BUDAK Feruccio 0:15:52.33
99. 50 URŠIč Vida 0:15:54.67
100. 102 BRENčIč Anže 0:15:54.81
101. 125 KONčINA Rafael 0:15:57.91
102. 137 RUTNIK Aljaž 0:15:59.84
103. 135 RUPNIK Damjan 0:16:00.06
104. 36 MUROVEC Karl 0:16:02.15
105. 78 KLEMENčIč Mirko 0:16:05.29
106. 74 GLASENHARDT Zoran 0:16:05.99
107. 108 KUSTER David 0:16:07.82
108. 122 VRTAčNIK Blaž 0:16:13.33
109. 110 KAVREčIč Valter 0:16:13.63
110. 32 VEHAR DanijeL 0:16:14.52
111. 71 VERBIč Živa 0:16:15.58
112. 18 RODE Lojze 0:16:15.60
113. 9 MIKULIN Zvezdan 0:16:30.86
114. 7 ŽNIDAR Danijel 0:16:31.98
115. 132 RODE Jernej 0:16:33.57
116. 112 PODGORNIK Mirjam 0:16:33.89
117. 66 BEZJAK Andreja 0:16:35.67
118. 27 LIKAR Andrej 0:16:37.44
119. 130 SKUBIC Boris 0:16:39.65
120. 12 BAHAR Milan 0:16:41.98
121. 54 NARDIN Milan 0:16:43.57
122. 114 ADEMI Avni 0:16:45.44
123. 53 LEVIčAR Alojz 0:16:46.94
124. 14 PREŠEREN Janez 0:16:48.41
125. 51 REJEC Marko 0:16:53.55
126. 34 čOPI Miran 0:16:56.60
127. 96 OPEKA Ajda 0:16:56.66
128. 119 GABER Jože 0:16:56.85
129. 25 SRŠE Ivan 0:16:59.53
130. 59 FRANGEŽ Franc 0:17:04.22
131. 57 VERŠIč Natalija 0:17:05.09
132. 89 RAKUŠ Jelka 0:17:06.82
133. 13 BLAŽIč Jožef 0:17:07.77
134. 138 KALIŠNIK Mojca 0:17:15.09
135. 147 RUPNIK Valter 0:17:16.76
136. 45 DANEVčIč Anton 0:17:21.28
137. 97 KRIŽNAR Adolf 0:17:32.17
138. 142 JEVŠNIK Silva 0:18:00.55
139. 21 ALIč Tone 0:18:13.62
140. 104 PERHAVEC Petra 0:18:15.96
141. 76 UčANJŠEK Eduard 0:18:28.62
142. 8 čOPI Anton 0:18:31.14
143. 75 BERNE Gabrijela 0:18:42.04
144. 87 JELOVčAN Urban 0:18:50.37
145. 144 KOVIč Lea 0:18:52.65
146. 70 KRAPEŽ Julijana 0:19:37.72
147. 140 BREJC Tanja 0:19:45.29
148. 90 GEč Blaž 0:21:13.71
149. 139 DEMŠAR Domen 0:22:29.85
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com

Spletno mesto uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve in njenih funkcionalnosti, ki jih brez piškotkov ne bi mogli nuditi. Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo in beleženjem piškotkov. Več o piškotkih ....

Sprejmem piškotke.

EU Cookie Directive Module Information